Aktualnosci
OGŁOSZENIA PARAFIALNE - VII NIEDZIELA WIELKANOCNA    20-05-2018
« powrót do Aktualności

 

1.W dzisiejsze święto dziękujemy za dar Sakramentu Bierzmowania naszej młodzieży i prosimy o potrzebne charyzmaty dla rodziców i wychowawców do Bożego prowadzenia dzieci i młodzieży.


2.Nabożeństwa majowe codziennie o godz. 18.00.

 

3.Dzisiaj przed kościołem zbiórka do puszek na "DAR SERCA" na potrzeby podopiecznych parafialnego zespołu Caritas. Zebranie zespołu w poniedziałek o godz. 16.00.

 

4.Święto Zesłania Ducha Świętego  kończy liturgiczny okres Wielkanocy. Dziękujemy wszystkim, którzy złożyli ofiary na daninę diecezjalną.

Jutro obchodzimy święto NMP Matki Kościoła. Msze święte o godz. 7.00, 8.00, 9.30 i 18.30.

W przyszłą niedzielę  obchodzimy uroczystość Najświętszej Trójcy.  Tego dnia gościć będziemy Ojca Karmelitę, który  będzie prosił o ofiary na budowę klasztoru w Zwoli koło Zaniemyśla.

 

5.W sobotę 26 maja o godz. 10.00 w Katedrze Msza święta pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego połączona z udzieleniem święceń prezbiteratu.

                                                       

6.Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Sanktuarium  św. Józefa w Kaliszu w sobotę 9 czerwca. Koszt pielgrzymki 60 zł,          zapisy w biurze parafialnym lub w zakrystii.

 

7.Trwają zapisy na pielgrzymkę do Ziemi Świętej i na Białoruś. Osoby, które zapisały się na pielgrzymkę do Ziemi Świętej proszone są o dokonanie wpłaty drugiej raty do końca maja.

 

 

        

                            W minionym tygodniu do Pana Boga odeszli

 

+ Tomira Turska, lat 91, ul. Marszałkowska
+ Maria Chełmińska, lat 98, ul. Rycerska

+ Jolanta Gbiorczyk, lat 86, ul. Rycerska

 

« powrót do Aktualności